Главная » 2016 » Березень » 30 » Важливі речі, які варто робити наприкінці кожного робочого дня
11:49
Важливі речі, які варто робити наприкінці кожного робочого дня

13 вещей, которые стоит делать в конце каждого рабочего дня

Перші кілька годин робочого дня мають великий вплив на всі наступні. Але ключем до успішного і продуктивного початку дня є правильне завершення попереднього.

«Те, як ви завершуєте робочий день, має критичний уплив на початок наступного», - стверджує Лінн Тейлор, консультант і автор книг з організації і продуктивності роботи. - «Це половина загадки вашої продуктивності і успіхів. Ранок і вечір - це як тримачі для книг на полиці, вони відповідають за те, що відбувається в суспільстві. Кінець робочого дня готує ґрунт для наступного, а ранок - для сьогоднішнього».

«Завершення дня на хорошій ноті гарантує почуття задоволеності і виконаного обов'язку, що допоможе з великим задоволенням прокидатися наступного ранку», - додає Александра Левіт, автор успішних бізнес-книг.

Бізнес-консультант Майкл Керр стверджує, що кінець робочого дня має величезний вплив на рівень стресу, невдоволення або радості, які ми приносимо із собою додому: «Це впливає на ваше здоров'я, шлюб і стосунки з близькими людьми, на ваш сон і загальний рівень задоволення від життя», - каже Керр.

Список із 13 речей, які варто робити наприкінці кожного робочого дня, складений за рекомендаціями кар'єрних експертів: Лінн Тейлор, Девіда Шиндлера, Майкла Керра, Аніти Аттрідж, Александри Левіт і Майкла Вудварда.

1. Проаналізуйте список справ

«Переконайтеся, що ви досягли максимуму від бажаного», - радить кар'єрний консультант Аніта Аттрідж. - «Якщо ви не задоволені результатами, сплануйте, що потрібно зробити, щоб виправити ситуацію і не сильно відстати в планах. Якщо перед відходом ви можете швидко щось закінчити - зробіть це. Таким чином, ви заощадите час завтра вранці».

2. Перегляньте розклад на наступний день

Переконайтеся, що ви в курсі всіх завтрашніх справ. Так само ви можете внести зміни до розкладу, ґрунтуючись на сьогоднішніх незавершених завданнях.

«Деякі люди люблять уявляти, як почнеться їхній наступний трудовий день», - каже кар'єрний експерт Девід Шиндлер. - «Подумайте про одну річ, яка особливо важлива для вас завтра. Це допоможе вам залишити позаду сьогоднішній день, поліпшити настрій і піклуватися про майбутнє, а не минуле».

3. Поговоріть із керівництвом і колегами

Тейлор радить перекинутися парою слів із керівником, уточнити статуси завдань, а також довідатися про останні новини у колег. Це відмінний спосіб бути в курсі поточних справ і планів, щоб нічого не випустити з поля зору.

4. Наведіть лад

«Ніхто не любить, коли навколо безлад», - каже Вудвард. - «Перш ніж вирушити додому, витратьте пару хвилин, щоб зібрати сміття, що накопичилося за день, упорядкувати папери, навести ладна столі. Це додасть відчуття свіжості, коли ви вранці повернетеся на роботу».

Вудвард звертає увагу, що прибиратися потрібно і в комп'ютері: «Приділіть пару хвилин, щоб навести лад в електронній пошті. Видаліть непотрібні листи, позначте ті, які потребують відповіді завтра, розсортуйте особисті та робочі листи».

5. Завершіть роботу, яка потребує особистих контактів

Кінець робочого дня - ідеальний час для виконання роботи, що не вимагає участі інших людей. 

«Дайте відповідь на листи, складіть звіти, зробіть паперову роботу - все, що ви можете зробити самостійно і в спокійній обстановці», - радить Тейлор. - «Зробіть максимум необхідних контактів днем, обговоріть усі питання щодо завдань, які ви потім спокійно закінчите самостійно ввечері. Також визначте, з ким вам потрібно обов'язково поговорити завтра».

6. Завершіть усі, що можете встигнути

«Перед відходом переконайтеся, що не залишилося жодних термінових незавершених завдань. Немає нічого гіршого, ніж якась дрібниця, яка не виходитиме у вас із голови», - каже Вудвард. Аттрідж погоджується і рекомендує витратити кілька хвилин, щоб все-таки відправити того листа, або підготувати документ, який у вас просили, або уточнити якесь питання з колегою.

7. Складіть новий список завдань

«Складіть план на завтра. Швидше за все, ви внесете до нього зміни вранці, але завдяки цьому попередньому списку вам буде від чого відштовхуватися», - радить Аттрідж.

8. Озирніться назад

«Багато-хто просто тікає з роботи наприкінці дня. Але, якщо ви озирнетеся, згадайте, що вам удалося сьогодні зробити, згадайте щось хороше, то й дорога додому буде значно приємніше», - стверджує Шиндлер.

9. Попрощайтеся

Керр говорить, що важливо створити певні ритуали на роботі, які підвищували б вам настрій. Один із таких простих ритуалів - попрощатися зі своїми друзями і колегами в кінці дня.

«Ми схильні думати, що для гарного початку дня потрібно побажати доброго ранку колегам, але чомусь часто забуваємо, що приємне дружнє прощання не менш важливо. Не варто безшумно ховатися за дверима. Особливо це важливо для керівних посад».

10. Завершуйте день на позитивній ноті!

Згадайте щось хороше за день, зробіть комплімент колезі, подякуйте комусь із клієнтів тощо.

Вудвард каже, що необхідно знаходити щось позитивне в сьогоднішньому робочому дні, що хоч трішки, але підніме вам настрій, зафіксувати цю думку і відчуття в голові, і потім уже йти додому.

11. Підіть в офлайн

«Не бійтеся вимкнути свій телефон на вечір або відключити повідомлення електронної пошти», - радить Вудвард. - «Розкажіть про це іншим. Нехай вони знають, що сьогодні вас не буде на зв'язку. Домовтеся обговорити якісь питання завтра, а сьогодні приділіть час собі та своїй родині».

12. Залиште всі переживання за дверима

«Йти додому з робочими проблемами і переживаннями - марна і шкідлива звичка. Ви потрібні вашій родині, а думки про проблеми, які ви все одно не зможете вирішити, перебуваючи вдома, ніякої користі нікому не принесуть», - каже Вудвард.

13. Ідіть додому

«Не намагайтеся засиджуватися на роботі», - радить Тейлор. - «Не працюйте на знос, від цього страждатиме ваша продуктивність і результати роботи. Краще добре сплануйте наступний день, відпочиньте і з новими силами беріться за роботу вранці. Одна справа, коли потрібно закінчити дуже важливе завдання, інша - коли ви просто хочете мати вигляд найкращого працівника. Робіть правильні речі і робіть ці речі правильно».

Просмотров: 342 | Добавил: admin | Теги: робота, справи, робочий день | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map