Главная » Статьи » Мои статьи

Як покінчити з інформаційним сміттям

Усесвітньо відомий портал Lifehack представив 8 способів, які допоможуть Вам позбутися інформаційного сміття.

У століття величезного інформаційного потоку людині досить складно впоратися з напливом інформації, тому вкрай важливо навчитися вибирати тільки те, що дійсно важливо. На все це йде величезна кількість сил, тому дотримуючись наступним підказкам, Ви зможете виділити найактуальніше.1. Мінімізувати споживання новин

Новини - самий «засмічений» вид інформації. Як позбутися від цього інформаційного сміття? Варто просто оцінювати новини тверезо: вони швидко втрачають актуальність.99% того, що ти читаєш в новинах сьогодні, стає абсолютно неважливим вже через пару років, а вже через сто років про ці події взагалі не згадають. Вони занадто перевантажені зайвими деталями. Читання заголовків цілком достатньо.

2. Історія або новини?

Замість новин було б набагато корисніше споживати інший вид інформації, вільний від зайвого сміття: історію. В історії відкинуті як раз ті 99% незначних деталей, складових щоденні новини; крім того, історія не вириває події з контексту, а значить, дозволяє уявити цілісну картину подій.

3. Відмовитися від непотрібних підписок

Природно, щоб запобігти свій особистий інформаційний криза, потрібно скоротити приплив інформації. Найкраще це зробити за рахунок зайвих підписок. Запитай себе, чи часто ти прочитуєш той чи інший блог? Чи приносить його читання будь-яку користь, або тільки забирає час, ведучи в сторону від дійсно потрібного?

4. Цитати

Цитати - вид інформації, яка володіє високою інтелектуальною щільністю. Вони завжди дають чимало поживи для роздумів. Можна сказати, що це інформація в чистому вигляді.

5. Читайте максимум, ніж потрібно

Це головний ключ до ефективного читання. Навіщо засмічувати мозок непотрібною інформацією, залишаючи все менше і менше місця для корисної? Для ефективного читання найважливіше - поставити перед собою чітку мету, перш ніж братися за пошуки інформації. Чітка мета допомагає виділити головне.

6. Полювання на ідеї

Ще один спосіб ефективного пошуку інформації - переслідування вартісних ідей, тих, які дійсно можуть поліпшити твоє життя. Всі інші думки просто займають місце «на горищі», витісняючи те, то дійсно цінно.

7. Перевіряти електронну пошту не більше, ніж двічі на день

Електронна пошта - справжній «сміттєпровід» інформації в Інтернеті (інформаційне сміття). Постійний перегляд поштової скриньки сильно відволікають від основної роботи, тому краще встановити для себе певні часові проміжки, під час яких ти не відволікаєшся на пошту.

8. Не шкодуй непотрібної інформації

Аби не допустити іноді «відпустити» даремні, але забавні думки, ти не помічаєш, як вони ведуть тебе все далі від потрібної теми. Зрештою ти виявляєш, що витратив купу часу на абсолютно зайві для тебе речі, загубивши щось важливе. Без усякого жалю залишай непотрібні посилання, шукаючи щось путнє - вони обов'язково відведуть тебе далеко в сторону.

Звідси: domanis.ru

Категория: Мои статьи | Добавил: admin (06.04.2016)
Просмотров: 293 | Теги: інформація, поради, інтернет | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map